Být vidět znamená získávat pozornost

Reklamu nikdo nechce, ale obsah, který předává hodnotnou informaci k cílové skupině si lidé poslechnou


David Rewenda

Zakladatel portálu BusinessTalk.cz

Jedna z klíčových rolí médií je šíření informací k veřejnosti. Díky médiím tak můžete budovat nejen povědomí o značce, ale i svou autoritu v oboru. 

V dnešní době je ovšem čím dál těžší zaujmout posluchače a následně jejich pozornost udržet. My vám pomůžeme zvýšit zájem o vás, vaše produkty a služby. 

Zajistíme produkci různých formátů, díky kterým budete vidět a ovlivníte váš cílový trh.

Náš #1 video-audio

LIVE Podcast Program


BusinessTalk je víceformátový obsahový kanál, díky kterému jsme schopni vytvářet expertní obsah šitý na míru vaší značce a pomoci něj se stavíte do role odborníka. Můžete předávat odborný či vzdělávací obsah, a tím být vnímán jako autorita ve vašem oboru nebo segmentu.

Takový LIVE Podcast Program je prostředkem, který dává příležitost získávat pozornost a ovlivňovat mínění cílové skupiny. Jsme schopni vytvořit takový typ obsahu, který vám umožní komunikovat dlouhodobě.

LIVE Rozhovor

Nezávislá forma budování povědomí a autority v oboru


Video-audio podcast dává mnoho výhod najednou. Díky obrazu si vás lidé spojí s vaším produktem či službou, stáváte se tváří své značky, zosobňujete obsah a to podporuje zapamatovatelnost. A hlavně vyvolává důvěru.

Podcasty tvoří dnes nedílnou součást online marketingu. Investice do tohoto typu sdělení je záležitost na podporu brandu, budování vztahu se zákazníky, ale i upevnění důvěry v osobu a jeho produkty. 

Je to atraktivní a exkluzivní forma obsahu.

Nejrychlejší cesta k vytvoření mediální pozornosti


PR rozhovory živě

Video medailonky

Příspěvky s citáty

ŘEŠENÍ

PRO BUDOVÁNÍ FIREMNÍ NEBO OSOBNÍ ZNAČKY ONLINE

Networkingová setkání

Audio podcasty

Video příspěvky

Pomáháme našim hostům dosahovat cíle


Díky rozhovoru eviduji nové zákazníky...

Dostal jsem se na zajímavé pozice na Googlu. Doporučuji rozhovor s kluky, má to svůj organický dosah. Sám z něj eviduji několik nových zákazníků. BusinessTalk je pro mě menší Forbes ostravského formátu :-). Doporučuji jako jedno z hlavních médií.

MARTIN DIBLÍČEK  //  Realitní marketing a marketing pro developery

Je to solidní způsob, jak dát o sobě vědět. Doporučuji...

Bylo to příjemné, vše bylo profesionální, perfektně připravené. Určitě mohu doporučit všem, kteří mají zájem o to, aby se o vás, vašich výrobcích, tak jako o nás, dozvědělo více lidí. Odkaz jsme i použili jako prezentaci na našich webových stránkách. Je to svěží a solidní způsob jak dát o sobě vědět. Takže doporučuji. 

JIŘÍ ČERNOTA  //  Zakladatel a majitel sítě BEWIT

Dodnes rozhovor používám...

Rozhovor mi hodně pomohl a hodně nakopl, dodnes ho používám. Udělal jsem si anglické titulky a psal někdo z Anglie, že se mu rozhovor moc líbí, že mě podporuje v tom co dělám. Mám radost, že to s Davidem klaplo a těším se na další spolupráci. 

JAKUB TRPIŠ  //  Spisovatel

Zajistěte si mediální pozornost, doručujte lidem originální obsah a budujte povědomí o sobě, svých produktech a službách.

>