VYTVOŘÍME VÁŠ MEDIÁLNÍ SVĚT. VÁŠ VLASTNÍ!

Pomáháme firmám a podnikatelům uvolnit ruce a ušetřit čas tím, že dokážeme efektivně přitáhnout nové lidi do firmy (HR marketing), umíme najít nové zákazníky a zviditelníme jejich firmu na trhu“

3 OBLASTI, SE KTERÝMI VÁM POMŮŽEME

HR MARKETING

Vytváříme funkční HR marketing, který přitahuje ty správně lidi do firmy

OBCHODNÍ MARKETING

Přitáhneme a vzbudíme pozornost a zájem cílové skupiny.

PR & STRATEGICKÁ KOMUNIKACE

Zajistíme pozitivní PR a komunikaci značky, služby či produktu prostřednictvím sociálních sítí.

konzultace

Strategie a poradenství

Společně s vámi připravíme strategii na míru vaší službě nebo vašemu produktu. Pomůžeme vám s odpověďmi na otázky - CO, JAK, S KÝM a KDE. Vybudujeme vaši značku na sociálních sítích tak, aby si našla to správné publikum. A to jak v oblasti HR, tak obchodu.

hr marketing

HR marketing a employee branding

Jak si přitáhnout ty správné lidi do týmu? Inzerce v dnešní době již nestačí. Je třeba hledat nové cesty a být inovativní. Jak? Máme vlastní způsoby a rádi se o ně s vámi podělíme.

Naším posláním je nechat zažít vaši firemní kulturu lidem, kteří k vám teprve nastoupí. A to prostřednictvím pravidelného audio-vizuálního obsahu, který pouštíme na sociálních sítích.

obchodní kanály

Obchodní kanál

Kam chodí vaše cílovka? Na kterých sítích je lepší dělat B2B a kde zase najdete ty správné zákazníky pro vás? Dostaneme vás k těm správným lidem prostřednictvím nejvhodnějších kanálů.

pr

PR & Marketing

Být vidět a slyšet. To se lehce řekne, ale hůře udělá. Nenechte si svůj příběh, svoje skvělé produkty a jedinečné služby pro sebe. Pomůžeme vám s tím, jak se ukázat světu. 

obsah - video a podcasty

Tvorba podcastů a videí 

Pomůžeme vám s tvorbou vašich podcastů, videí nebo i živých vysílání. A to od nápadu, grafiky až po technickou stránku. V Ostravě jsme vytvořili multifunkční studio, které můžete využít i vy pro vaši prezentaci.

JAK TO PROBÍHÁ

1.

Pochopíme vaši vizi, strategii, business a potřeby a následně společně vytvoříme strategii s časovým plánem aktivit.

2.

Navrhneme scénáře audio-vizuálního obsahu na několik měsíců dopředu.

3.

Vytvoříme audio-vizuální obsah, natočíme podcasty, nastavíme komunikační on-line kanály.

4.

Dostaneme obsah mezi cílovou skupinu, ať už se jedná o HR nebo Obchod.

Poznejte nás

Kdo se stará o komunikaci vaší značky, produktu, služby. Kdo obsah vytváří, kdo jej distribuuje? Jsme nadšenci a tu náladu přeneseme i na vás.

David Rewenda

Zakladatel a majitel kanálu BusinessTalk a online programu Prodej sám sebe. David se marketingu věnuje více jak 20 let, pomůže vám se strategií a s tím, abyste byli v online prostoru vidět a slyšet.

Martin Kaleta

Martin má více jak 20 let praxe v oblasti vedení HR - náboru, vzdělávání a rozvoje. Je majitel personální a poradenské společnosti Human Capital. V pořadu BusinessTalk si povídá s lidmi z oblasti HR na aktuální témata.

U nás je to vše na jednom místě.

Nemusíte najímat konzultační firmu, pak jinou firmu na HR marketing, pak někoho, kdo vám to “natočí” a pak agenturu na sociální sítě.  Dáváme možnost firmám hodit za hlavu starosti s tím CO, KDE a JAK tvořit, protože to vše najdete u nás.

Komunikace má stále větší a větší vliv na rozhodování cílové skupiny, ať už v případě hledání lidí do týmu (HR), potenciálních klientů (OBCHOD) nebo budování povědomí o vaší značce.

Dáváme možnost firmám hodit za hlavu starosti s tím CO, KDE a JAK tvořit, protože to vše najdete u nás.

Malým a středním firmám pomáháme v rozvoji jejich byznysu a online komunikaci, se kterou souvisí i obsahová část. Věříme, že firmám pomůžeme vytvořit, rozvíjet a optimalizovat komunikaci v online prostředí a vyřešit problematiku v těch nejzákladnějších oblastech, které firmy mají. A to v náboru lidí, budování obchodního kanálu, hledání nových zákazníků, potenciálních klientů, PR , komunikaci a tvorbě obsahu.

Tým společnosti Business Talk Media

Proč s Námi

Tým expertů na HR, marketing, online a obsah

Nejsme „jen“ kameramani, headhunteři či marketéři. Jsme tým expertů na HR, obchod, marketing a PR, který své dovednosti umí přetavit do vašeho obsahu na sociálních sítích“

Audio nebo video obsah u vás nebo u nás ve studiu

Tvoříme přímo u vás, ve firmě, výrobně, obchodě. Kdekoliv, kde je potřeba. Zároveň dle potřeb můžete využít naše studio

Pokryjeme HR, obchod i PR včetně sociálních sítí

Koncept, který pokryje veškeré vaše požadavky, potřeby a tím usnadníme celou realizaci komunikace.

Chtěl jsem mít vlastní mediální kanál. Splnil jsem si sen i cíl. Teď nastal čas, abych díky tomu co umím a znám, pomohl i vám.

Připraveni?

Pošli nám svůj dotaz a kontakt

0 of 350
>