PODCASTY REALIZUJTE V NAŠEM MULTIFUNKČNÍM STUDIU BusinessTalk

Být stále vidět a slyšet. To se lehce řekne, ale hůře udělá. 

Chcete mít svůj vlastní podcast, ale nevíte jak na to?

Pomůžeme vám s ním od začátku do konce. Vymyslíme pro vás koncept, témata i obsah, založíme s vámi podcastového kanály a pomůžeme vám i s technickou stránkou tvorby.

 

Nevíte o čem by váš podcast měl být?

Nevadí. Jsme bezednou studnicí nápadů. Připravíme spolu s vámi témata na míru, vymyslíme obsah a scénáře jednotlivých dílů. 

Už víte co, ale nevíte kde a jak?

I na tento problém máme řešení. Naše multifunkční studio, které jsme v Ostravě nedávno otevřeli, můžete využít i vy. Vyhraďte si u nás celé dopoledne nebo klidně celý den a vytvořte několik dílů najednou. Máte tak obsah na několik týdnů až měsíců dopředu. O techniku se postaráme my.

Podcast by byl, ale jak je to s distribucí?

Umíme a zařídíme. Pomůžeme vám se založením podcastových kanálů, hostingu a následnou distribucí na Spotify a Apple Podcasts.

Jak ho dostat mezi lidi?

Možná nejtěžší úloha. Jak udělat z vašeho podcastu úspěšný podcast, který si najde mezi ostatními pořady své věrné posluchače? Jsme odpovědí na na tuto otázku. Pomáháme podnikatelům a firmám, aby byli vidět a slyšet.

Nejste sami, komu se tyhle otázky honí hlavou. Právě proto jsme v Ostravě vytvořili multifunkční studio, které můžete využít i vy pro vaši prezentaci.

NAHRÁVÁNÍ ZVUKU 

U nás si můžete nahrát své podcasty i rozhovory.

NAHRÁVÁNÍ VIDEÍ

Nestačí vám zvuk? Máme kvalitní techniku i pro váš obrazový záznam.

LIVE STREAM

A klidně můžete jet rovnou živě. To si taky ukážeme.

Multifunkční studio ve kterém si vybere každý

Mnoho možností, více barev, stačí si jen vybrat...

VIDEO ROZHOVORY A PODCASTY

Videa jsou dnes nedílnou součástí komunikace v online prostředí. Čím dál více si to lidé, jak z malých, středních tak i velkých firem uvědomují. My jim tak dáváme k dispozici PROSTO, ZÁZEMÍ, TECHNIKU k realizaci jejich vlastních potřeb. Tak jak v tomto případě, rozhovory na téma PRODEJ. 

NAVŠTIVTE Multifunkční Studio

Oficiální otevření již proběhlo, ale nezoufejte. Pravidelně pořádáme Business Talk DAY. Opět - kromě toho, že si přijdete obhlédnout prostory, ve kterých můžete tvořit, můžete si odnést zážitek v podobě svého úvodního videa nebo audia...

V našem podcastu businessTalk najdete inspirativní rozhovory s inspirativními lidmi z oblasti HR, byznysu, obchodu a marketingu

poslouchejte také na

Apple Podcast

poslouchejte také na

Spotify

Chcete si i vy vyzkoušet na vlastní kůži možnosti našeho studia?

Udělat si vlastní medailonek, audio vizitku nebo cokoliv dalšího? Ozvěte se nám a buď se můžeme domluvit na individuální návštěvě nebo vás pozveme na další Business Talk Day, který chystáme již brzy.

Chtěl jsem mít vlastní mediální kanál. Splnil jsem si sen i cíl. Teď nastal čas, abych díky tomu co umím a znám, pomohl i vám.

Přijdete?

Buďte mezi prvními

Kde nás najdete

  • Business Talk Media, s.r.o.
  • Nerudova 653/40, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česká republika
  • info@businesstalk.cz
  • +420 | 724 670 513
>