PODCASTOVÉ STUDIO  OSTRAVA BusinessTalk

Být stále vidět a slyšet. To se lehce řekne, ale hůře udělá. 

Jak tvořit kvalitní obsah, když nemáte techniku? A když jí máte, kdo vám pomůže s následnou úpravou?

Nejste sami, komu se tyhle otázky honí hlavou. Právě proto jsme v Ostravě vytvořili multifunkční PODCASTOVÉ studio, které můžete využít i vy pro vaši prezentaci.

PODCASTOVÉ Multifunkční studio ve kterém si vybere každý

Mnoho možností, více barev, stačí si jen vybrat...

Jaké jsou možnosti využití?

Využijte naše multifunkční studio naplno! Audio, video, rozhovory. Různé barvy, různé pohledy. 

PODCASTY / NAHRÁVÁNÍ ZVUKU

Vytvářejte a nahrávejte své podcasty.

VIDEO OBSAH - NAHRÁVÁNÍ VIDEÍ

Nestačí vám zvuk? Máme kvalitní techniku i pro váš obrazový záznam.

ROZHOVORY

Rozhovory včetně video záznamu ze 3 kamer s vašimi zákazníky, partnery, dodavateli? Stačí si zvolit, jak chcete aby to vypadalo.

LIVE STREAM

I to je u nás možné. Naše studio je vybavené i na několik hodin živého vysílání a můžete využít i více koutů z našeho zázemí najednou.

PROČ?

PROČ VZNIKLO PODCASTOVÉ STUDIO V OSTRAVĚ?

Chtěli jsme, ať firmy v Ostravě a okolí, ale i z celé ČR mají možnost zázemí a prostor pro tvorbu svého vlastního audio-video obsahu - PODCASTU. On-line komunikace má stále větší a větší vliv na rozhodování cílové skupiny, ať už v případě hledání lidí do týmu (HR), potenciálních klientů (OBCHOD) nebo budování povědomí o vaší značce. Dáváme možnost firmám hodit za hlavu starosti s tím CO, KDE a JAK tvořit, protože to vše najdete u nás - V NAŠEM PODCASTOVÉM STUDIU V OSTRAVĚ.


NAHRÁVÁNÍ ZVUKU 

U nás si můžete nahrát své podcasty i rozhovory.

NAHRÁVÁNÍ VIDEÍ

Nestačí vám zvuk? Máme kvalitní techniku i pro váš obrazový záznam.

LIVE STREAM

A klidně můžete jet rovnou živě. To si taky ukážeme.

Co u nás zatím vzniklo?

David rewenda v den otevření stuida

 Video medailonek natočený přímo v den oficiálního otevření našeho studia. Nejlépe jak vysvětlit hostům, jak takový medailonek, video vizitka může vypadat, je jim to přímo ukázat. A tak vzniklo toto video. 

Jeden z hostů toho hned využil

Dali jsme příležitost našim hostům, aby kromě toho, že se podívají na studio, tak si hned mohou sebou "odnést" zážitek a to v podobě svého videa. Jan Liška toho ihned využil a my se těšíme na spolupráci.

HR rozhovory na businesstalk

HR rozhovory patří mezi naše pravidelná témata. Obsahem jsou různé oblasti HR, jako je nábor, on-boarding, firemní kultura a mnoho dalších. Cílem je poskytovat lidem know-how, jak to dělají ostatní a tím si vzít příklad. 

VIDEO ROZHOVORY A PODCASTY

Videa jsou dnes nedílnou součástí komunikace v online prostředí. Čím dál více si to lidé, jak z malých, středních tak i velkých firem uvědomují. My jim tak dáváme k dispozici PROSTO, ZÁZEMÍ, TECHNIKU k realizaci jejich vlastních potřeb. Tak jak v tomto případě, rozhovory na téma PRODEJ. 

rozhovor businesstalk téma finance

Finance se dotýkají každého z nás. Dnes již můžeme říct, že i téma BusinessTalk Finance je pravidelnou událostí na našem kanálu, podobně jako HR téma. Od témat jako jsou trh finančních poradců, produktů, až po investice, inflace či pasivní příjem.

NAVŠTIVTE PODCASTOVÉ Multifunkční Studio

Oficiální otevření již proběhlo, ale nezoufejte. Pravidelně pořádáme Business Talk DAY. Opět - kromě toho, že si přijdete obhlédnout prostory, ve kterých můžete tvořit, můžete si odnést zážitek v podobě svého úvodního videa nebo audia...

Společnost Business Talk Média

Kanál BusinessTalk je víceformátové online médium, které vám již několik let přináší inspirativní rozhovory s inspirativními lidmi. Díky tomu jsme tak zjistili, co firmy potřebují.

Proč tedy společnost Business Talk Média? 

Média v našem online pojetí znamenají dvě věci. Jednak na které platformy vám pomůžeme s distribucí vašeho obsahu (YT kanál, web, Facebook, LinkedIn, Instagram, Facebook), ale i formáty. Tedy video, audio a text. Díky kombinaci formátů a kanálů vám umíme připravit online komunikaci přímo na míru pro váš produkt nebo službu.

BusinessTalk se tak stal jakýmsi partnerem firem a podnikatelů pro realizaci obsahu. Jsme odpovědí na otázky - CO tvořit, KDE a JAK to tvořit a S KÝM.

V našem podcastu businessTalk najdete inspirativní rozhovory s inspirativními lidmi z oblasti HR, byznysu, obchodu a marketingu

poslouchejte také na

Apple Podcast

poslouchejte také na

Spotify

Chcete si i vy vyzkoušet na vlastní kůži možnosti našeho studia?

Udělat si vlastní medailonek, audio vizitku nebo cokoliv dalšího? Ozvěte se nám a buď se můžeme domluvit na individuální návštěvě nebo vás pozveme na další Business Talk Day, který chystáme již brzy.

Přijdete?

Buďte mezi prvními

Kde nás najdete

  • Business Talk Media, s.r.o.
  • Nerudova 653/40, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česká republika
  • info@businesstalk.cz
  • +420 | 724 670 513
>